top of page

AJALUGU

Olen tegelenud muusikaga nii kaua, kui ennast mäletan. Tõsisemalt hakkasin sellesse suhtuma pärast gümnaasiumi, kui avastasin, et miski muu mind elus rohkem ei köida, kui muusika. Lõpetasin G.Otsa nimelise muusikakooli laulu erialal. Pärast seda ongi muusika saanud minu elukutseks. Olen andnud sadu kontserte. Ennast saatnud või improviseerinud olen mitmetel pillidel, kuid parimaks sõbraks on mulle saanud siiski kitarr.

Hiljem lõpetasin ka Tallinna Ülikooli näitejuhi erialalSeega tegelen ma ka näitekunstiga. Teatrilaval olen mänginud erinevaid rolle Salong-teatris, Rakvere teatris, Vana Baskini teatris, Lasteteatris “Trumm”, Teoteatris. Samuti olen olnud osaline nii mõneski telefilmis,  - seriaalis ja happening'is.  

Olen dubleerinud palju teles ja kinos jooksvaid animafilme. Näiteks Asterix, Pulkson, Canterville'i lossi vaim, Autod jne.

Kuldne plaat.JPG

Ansambliga Pasadena oleme saavutanud Eesti muusikaauhindade jagamisel “Parima uustulnuka” tiitli 2003. Avaldanud mitu raadiohitti

"Iga Maarjamaa Pasadena..."     "Vastu taevast"    ja esinenud tuhandetele pealtvaatajatele sadadel sündmustel, klubides ning pubides. 

2017. aastal andsin välja oma esimese sooloplaadi "Tormis sündinud", millele andsid oma panuse Aapo Ilves, Inga ja Toomas Lunge, Lea Dali Lion, Henry Laks, jpt. Plaadi lood on kuulatavad Youtubes:  Jäin praamist maha  Tule, tule  Tormilind

plaadi pilt.png
bottom of page